Pent:Brukt inntar Stortorget

Lørdag 5. september flytter Rebell Remiks Bærekraftsenter ut av butikken og inn til sentrum når vi inviterer til Remiksdagen på Stortorget fra klokken 10:00 til 15:00.

Pent:Brukt på Rebell er megapopulært. På Remiksdagen finner du samme fine varer til gode priser i et utvalg i sentrum.

Vi fyller torget med et håndplukket utvalg av de beste Pent:Brukt-varene på denne pop up-begivenheten. Varer fylles på fortløpende gjennom dagen, så her kan det være lurt å komme innom flere ganger for å sikre seg godbitene.

Betaling skjer på stedet. Varer kan ikke reserveres eller holdes av.

På Rebell-området kan du også ta en nærmere titt på auksjonsvarene som går under hammeren på scenen klokken 12:15.

Visste du at …

Rebell Remiks Bærekraftsenter både selger og tar imot gjenbruksvarer, arrangerer kurs i upcycling, reparasjon og søm, og dessuten flere ulike arrangementer?

Du finner Bærekraftsenteret Rebell i Kvaløyvegen 329 på Langnes.